Farby Beckers – produkty do zadań specjalnych

Farby Beckers – produkty do zadań specjalnych

Bardzo duża liczba dostępnych kolorów, wysokie współczynniki trwałości i przyczepności, a nawet brak intensywnego zapachu – to tylko niektóre atuty, jakie posiadają farby Beckers, produkty szwedzkiej firmy o ponad 150-letniej tradycji. Zagościła ona na polskim rynku w 1993 roku, zyskując w naszym kraju popularność i uznanie. Oferta firmy Beckers to nie tylko farby wewnętrzne, lateksowe i akrylowe, lecz także szeroka gama produktów do impregnacji drewna i lakierów. Zastanawiasz się, która rodzina farb najlepiej sprawdzi się w planowanym przez Ciebie remoncie? Zapoznaj się z poniższymi propozycjami i wybierz adekwatne rozwiązanie!

Farby Beckers do drewna i metalu

Znaczna część kolekcji farb Beckers jest przeznaczona do elementów wykonanych z metalu lub drewna, takich jak płoty, meble ogrodowe oraz pergole. Powinny one być pomalowane farbami odpornymi na czynniki zewnętrzne, by jak najdłużej zachowały pierwotny wygląd i właściwości. Ważnym kryterium jest również ochrona przed szkodnikami oraz bakteriami i grzybami. Farby Beckers do powierzchni drewnianych i metalowych występują w dwóch odmianach: Designer (do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych) i Akrylatfärg (tylko do zastosowań zewnętrznych).

Seria BeckersDesigner to wodorozcieńczalne, półmatowe emalie, które można zastosować zarówno do drewna, jak i metalu. Z powodzeniem wykorzystywane są również jako farby dekoracyjno-ochronne. Seria Designer została uszlachetniona dodatkami wosków, które zapewniają lepsze właściwości aplikacyjne, dzięki którym farba nie kapie i lepiej przywiera do podłoża.

Farby Beckers Akrylatfärg to wodorozcieńczalne, akrylowe farby dyspersyjne o wykończeniu półmatowym. Dzięki wysokiej trwałości i odporności na czynniki pogodowe, są przeznaczeniem do prac zewnętrznych. Produkt ten wyróżnia się również jakością powstałej powłoki malarskiej, która przez bardzo długi czas zachowuje pierwotny kolor oraz stopień połysku.

Farby Beckers do kuchni i łazienki

Beckers Designer Kitchen & Bathroom to wodorozcieńczalna farba lateksowa polecana szczególnie do kuchni i łazienek. To właśnie te pomieszczenia najbardziej narażone są na nadmiar pary, wilgoci oraz ryzyko rozwoju grzybów pleśniowych. Seria Kitchen & Bathroom jest dostępna w 17 kolorach, a 1l farby wystarcza do pomalowania do 14 m2 powierzchni.

Farby Beckers Designer Colour – dla pięknego wnętrza

Beckers Designer Colour to farby lateksowe oraz dyspersyjno-krzemianowe, które charakteryzują się wysoką trwałością na zmywanie i szorowanie. Farby Beckers z tej serii można zastosować na wielu rodzajach powierzchni, takich jak płyty kartonowo-gipsowe, tynki cementowo-wapienne oraz drobne elementy drewniane i metalowe, które uprzednio zostały poddane zagruntowaniu. Produkty te sprawdzą się również w pracach artystycznych, takich jak dekoracyjne malowanie betonu oraz przy renowacji starego wymalowania – już jedna warstwa farby Beckers sprawia, że powierzchnia zyskuje piękne, matowe wykończenie.

Wszystkie farby Beckers z serii Designer Colour są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Powierzchnia pomalowana produktem Beckers Designer Colour zyskuje powłokę ochronną, która zabezpiecza ją przed nieumyślnym zmyciem wodą, nawet z dodatkiem detergentu.

Wybierz produkty Beckers

Farby Beckers są przeznaczone do różnych zastosowań i powierzchni, a szeroka gama dostępnych kolorów sprawia, że każdy, kto pragnie odświeżyć swoje wnętrza, z pewnością znajdzie farbę dla siebie. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem produktów tej szwedzkiej firmy, zapoznaj się z bogatą ofertą sklepu Milabud i wybierz interesujący Cię rodzaj farby Beckers i nadaj swojemu domowi zupełnie nowy charakter!