Reklama podświetlana na elewacji budynku

Mówi się, że elewacja budynku jest najdroższym i jednocześnie najbardziej wymagającym elementem budynku do wykończeniowca. Nic dziwnego, gdy ktoś płaci za elewację budynku jakieś 20% całej jego wartości, wówczas chce, aby ta elewacja przyciągała wzrok. Najczęściej drogie elewacje stosuje się na budynkach biurowych, domach, a także budynkach użyteczności publicznej. Na biurowcach lub budynkach firmowych, wykorzystuje się bardzo często szyldy z nazwami firm znajdujących się wewnątrz. Najlepiej sprawdzają się wówczas litery przestrzenne, w szczególności zaś litery podświetlane 3D.

O reklamę podświetlaną zadba firma: https://www.visionarte.pl/

Jak nie zepsuć elewacji reklamą

Elewacja jest kosztowna, skoro już chcemy na niej umieścić napis, warto, aby nie zepsuć efektu elewacji tym napisem. Najlepszym rozwiązaniem są kasetony reklamowe. Te można bezpiecznie dokręcić i tym samym nie ingerować zbytnio w elewację. Jednak, jeżeli zdecydujemy się na litery przestrzenne, które mają być mocowane bezpośrednio do elewacji, wówczas warto, aby były one kolorystycznie i kształtem zgodne z tym, co prezentuje elewacja. Nie stosuje się szarych liter, na żółtej elewacji i odwrotnie.

Reklama podświetlana – efektowna i skuteczna

Zaletą stosowania reklamy podświetlanej czyli podświetlanych liter 3D lub kasetonów, jest to, że można je stosować wszędzie i rzucają się one w oczy. Dziś, zarówno małe sklepiki lokalne, jak również ogromne biurowce międzynarodowych korporacji, posiadają na swoich elewacjach reklamę przestrzenną. Jest to nie tyle działanie marketingowe, co bardziej ukazanie profesjonalizmu. Ogromne litery przestrzenne wyglądają bardzo efektownie na dachach czy ścianach elewacji budynków biurowych.

Reklama obiektowa może doskonale współgrać z najbardziej kosztowną elewacją budynku. Nic więc dziwnego, że najczęściej na nich jest stosowana. Ładny kształt, odpowiednie podświetlenie, efektowna kompozycja, zapewniają najlepsze możliwości jeśli chodzi o uwidocznienie loga firmy na biurowcu lub niewielkim budynku będącym jego siedzibą.

Leave a Comment