Modowe trendy ślubne

Nowoczesne wesele wymaga odpowiedniej oprawy. Coraz częściej odchodzi się od wiejskiego przepychu w stronę praktycznego minimalizmu. Wysmakowane wnętrza, eleganckie przystawki oraz przede wszystkim współczesna moda ślubna to elementy charakteryzujące wesele na miarę dzisiejszych czasów. Jeśli zastanawiasz się, jakie suknie ślubne są na topie, przeczytaj poniższy artykuł i sięgnij po najlepsze inspiracje!

Stylowa suknia w oszczędnym wydaniu – suknie minimalistyczne

Suknia ślubna w tym stylu wyróżnia się:
-brakiem misternych upięć, falban i dodatkowych warstw materiału
-prostym krojem i łagodną linią
Jej wyjątkowy wygląd może podkreślać:
-asymetria
-rozcięcia
-koronka

Suknie ślubne 2024( zobacz na annakara.com) o takim kroju i fasonie pięknie komponują się z klasycznymi dodatkami. Nie zapomnij więc o:
-delikatnym, złotym łańcuszku
-niedużym welonie, który równie dobrze zastąpisz wiankiem z żywych kwiatów lub wepniesz kilka sztuk we włosy
-okrycie wierzchnie nie może być ,, przekombinowane ’’, podobnie jak buty powinno nawiązywać do wysmakowanego stylu minimalistycznej sukni

Dla kogo suknia asymetryczna z odkrytymi ramionami?

W sukni z odkrytymi ramionami o asymetrycznej górze doskonale prezentują się panie o szczupłych ramionach i długiej szyi. Także jeśli nie Twoja szyja nie jest zbyt długa, asymetria może ją nieco optycznie wydłużyć. Miej jednak na uwadze, aby dekolt był wówczas dosyć duży i miał kształt litery V.

Moda ślubna dla romantycznych dusz – niepowtarzalny klimat retro!

Cenisz romantyczny nastrój i oboje, zarówno Ty, jak i pan młody chcecie urządzić uroczystość o takim charakterze? Wobec tego, aby całość prezentowała się spójnie możecie wybrać stroje nawiązujące do klimatu retro. Inspirowane retro stroje ślubne wyróżniają się:
-dosyć klasycznym wyglądem, bez awangardowych rozcięć
-u panów mile widziane są delikatne prążki na garniturze ( może garnitur w stylu All Capone i do tego buty oxford z wysokim połyskiem? )
-u pań częstym elementem sukni jest koronka wysokiej jakości
-dodatki w postaci perłowych kolczyków, bransoletek lub naszyjnika, a także srebrne lub złote broszki
-welon retro może być w formie kokardy wiązanej z tyłu, może być też zakładany na czoło i wiązany z boku

A może suknia na zamówienie – zdecyduj się na oryginalny projekt szyty na miarę!

Gdy zdecydujesz się na suknię ślubną szytą na miarę, masz pewność, że Twoja kreacja pozostanie najbardziej oryginalna ze wszystkich. Zaletą strojów ślubnych szytych na miarę jest:
-idealne dopasowanie do sylwetki
-nietuzinkowy wygląd
-możliwość dopasowania pod względem stylistycznym do dodatków oraz stroju ślubnego współmałżonka ( w sklepie znajdziesz również stroje, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, które stanowią niejako duet i wspaniale się uzupełniają )
Miej jednak na uwadze, że szycie sukni ślubnej wymaga częstych przymiarek, a czas oczekiwania na taki egzemplarz to kilka miesięcy. Jeżeli więc chcesz mieć strój szyty na miarę, zacznij przygotowania odpowiednio wcześniej, tak, aby zdążyć przed wielkim wydarzeniem!