pokonaj escape room pokonaj escape room

Wywrotowy escape room

Każdy lubi zabawę, gry i niebanalną rozrywkę stanowiącą wielką przygodę. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i również dorosłych. W ostatnich czasach niesamowitą popularnością cieszą się pokoje zagadek, w których, jak podpowiada sama ich nazwa, rozwiązuje się różne zagadki. Odgadniesz pierwszą i już jest ekscytacja wygraną, serce mocniej bije, na twarzy pojawia się uśmiech, ale to nie koniec. To tylko daje ci możliwość przejścia do kolejnego kroku gry escape room, w której znów jest zagadka. I od nowa te wspaniałe emocje!

Escape room – Kraków skrywa ich naprawdę dużo

Szeroko dostępna gra escape room w Krakowie odpowie na najbardziej wzniosłe wymagania wielbicieli takich rozrywek. Pokój zagadek, w którym napotkasz masę ciekawych łamigłówek to mocny punkt tej miejscówki. Na nowo odnajdziesz w sobie nie tylko ciekawość, którą być może przykryła szarówka dnia codziennego, ale też doświadczysz wnikliwości swojego umysłu, który z kolejną rozwiązaną szaradą będzie się rozgrzewał coraz bardziej. Pokój zagadek to znakomity sposób na godzinne oderwanie się od codziennych obowiązków i pełen relaks w nietypowy, a zarazem niezwykle intrygujący sposób.
Sprawdź ofertę: Lost Room – Escape Room Kraków

Pokój zagadek czy gra miejska, to dla dorosłych powrót do dzieciństwa

Tak, pokój zagadek zdecydowanie przypomni Ci te bardziej lub mniej odległe czasy, kiedy z przyjaciółmi bawiliście się w podchody i odkrywaliście tajemnice najbliższego otoczenia waszych domów. Da ci możliwość sprawdzenia się w roli detektywa, poszukiwacza skarbów oraz tajniaka. Czyż to nie jest świetna perspektywa spędzenia kilku wolnych chwil z rodziną bądź przyjaciółmi? Taki wspólny czas spędzony grając w escape room na zawsze zostanie w pamięci i we wspomnieniach.

Inną, bardzo podobną grą jest gra miejska. Może to nawet ona jest bardziej zbliżona do kultowych podchodów, a to za sprawą tego, że rozgrywana jest na wolnym powietrzu. Inaczej niż escape room (zamknięte pomieszczenie), tutaj gra się bezpośrednio na mieście. W zależności od ofert firm, można zagrać w grę miejską na Starym Mieście czy Kazimierzu w Krakowie. To zdecydowanie miejsca sprzyjające klimatem takiej rozgrywce.